+90 (212) 337 3702
info@anaokulukurulumu.com

Kurumunuz İçin Oyuncak Seçimleri

طراحی سایتطراحی وب سایتarshaweb.comravaghedalat.comپارتیشنپارتیشن دوجدارهپارتیشن اداریپارتیشن
  by    0   0

Oyuncaklar çocukların kendilerini gerçekleştirmeleri yolunda en önemli araçlardandır. Dolayısı ile seçilecek olan oyuncak paketleri her yaş grubu için özel olarak paketlenmektedir. Bu da çocukların doğru yaşta doğru oyuncaklar ile oynamaları ve gelişmelerini sağlamaktadır.

Tüm bu seçimler yapılırken çocukların sağlıklı bir ortamda yaşamaları için gereken hassasiyette gösterilir. Yapılan seçimlerin hiçbirinde, bakanlıkça zararlı bulunan maddeler bulunmamaktadır. Ay-rıca çocukların şiddete eğilimli bireyler olmamaları için şiddet içerikli silah, tabanca gibi seçimler yapılmamaktadır.

Sonuç olarak açılacak olan anaokulunu kendi okulumuz gibi, eğitim alacak çocukları da kendi çocuklarımız olarak düşünerek seçimler yapılmaktadır.


Related Posts

Anaokulu Açmak İçin Gereken Bilgiler

Anaokulu Açmak İstiyorumAnaokulu açmanın en sıkıntılı kısmı ve maliyetli yeri kurum açmaya karar verdiğiniz andan okul ruhsatı aldığınız an arasında geçmektedir. Anaokulu açmak için bilinmesi gerekenler arasında en önemlisi öncelikle okul yönetimi hakkında bir bilginiz yoksa kendinize bir okul müdürü bulmanız gerekmektedir. Okul müdürünüzün anaokulunun donanımı, kamu ve kuruluşlara yapılacak başvurular, takip edilmesi gereken dosyaların incelenmesi ve […]

READ MORE →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir