+90 (212) 337 3702
info@anaokulukurulumu.com

Kurumunuz İçin Mobilya Seçimleri

طراحی سایتطراحی وب سایتarshaweb.comravaghedalat.comپارتیشنپارتیشن دوجدارهپارتیشن اداریپارتیشن
  by    0   0

Mobilya seçimleri’nde çocuklara uygun canlı renkler ve ölçüler hedefe alınır. Mobilyalara dahil olan çalışma masaları, sandalyeler, oyuncak dolapları, kitaplıklar yanında öğle uykuları için gerekli olan yataklar ve elbise dolapları tedarik edilmektedir.

Ayrıca çocukların eğitimleri sırasında gerekli olabilecek eğitim paketleri de sağlanabilmektedir. Eğitim paketleri içinde boyalar, boya kalemleri, kalemler, eğitici ve el becerilerini geliştirmelerini sağlayan oyun hamurları, tahtalar, tahta kalemleri ve tüm kırtasiye malzemeleri bulunmaktadır.

Zemin kaplamasında anaokulu yönetiminin seçimi doğrultusunda gerek halı, gerekse yap – boz tarzı zemin kaplama materyalleri ile çalışmalar yapılabilmektedir. İstendiği takdirde kısmen halı ya da başka bir zemin kaplama malzemesi, kısmen de örneğin oyun alanlarında puzzle parçaları kullanıla-bilmektedir.


Related Posts

Anaokulu Açmak İçin Gereken Bilgiler

Anaokulu Açmak İstiyorumAnaokulu açmanın en sıkıntılı kısmı ve maliyetli yeri kurum açmaya karar verdiğiniz andan okul ruhsatı aldığınız an arasında geçmektedir. Anaokulu açmak için bilinmesi gerekenler arasında en önemlisi öncelikle okul yönetimi hakkında bir bilginiz yoksa kendinize bir okul müdürü bulmanız gerekmektedir. Okul müdürünüzün anaokulunun donanımı, kamu ve kuruluşlara yapılacak başvurular, takip edilmesi gereken dosyaların incelenmesi ve […]

READ MORE →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir