+90 (212) 337 3702
info@anaokulukurulumu.com
طراحی سایتطراحی وب سایتarshaweb.comravaghedalat.comپارتیشنپارتیشن دوجدارهپارتیشن اداریپارتیشن

Kalite Standartlarımız

Ahşap ürünlerimizin tamamı, 1.sınıf fırınlanmış kayın kereste malzemesinden üretilmektedir, ağacın kullanım ömrünü uzatmak için vakum basınç yöntemi ile emprenye edilmistir. Kullanılan ahsapların tüm sivri kenar ve köseleri yuvarlatılmıs çapak kıymık gibi çocuklara zarar verici etkenler ortadan kaldırılmıstır. Oyun gruplarında kullanılan kule boyu, merdiven basamakları, panel boyları, ahsap baglantıları, salıncak aparatları gibi kısımlar ISO 9001.2008 kalite yönetim sistemi, TSE ürün belgeleri, TSE hizmet yeterlilik belgesi ve CE belgesi stantardlarında üretimi yapılmaktadır.

Panel kısımlarında kullanlan kompakt laminant malzemesi ile renkler de solma dökülme soyulma gibi problemler sıfıra indirilmistir. Boyalı kısımlarda ucuz solvent bazlı boyalar yerine kanserojen madde içermeyen su bazlı boyalar kullanılmaktadır.

Üretim

Kullandığımız marka ürünler, ar-ge ekibi tarafından fikir aşamasından geçtikten sonra çizilir, daha sonra mimarlar tarafından teknik çizim ile boyutları belirlenerek 3D modellenir ve son olarak uzman kadromuz tarafından çocuk güvenliği standartlarına bağlı kalarak üretimi yapılır.

tick