+90 (212) 337 3702
info@anaokulukurulumu.com
طراحی سایتطراحی وب سایتarshaweb.comravaghedalat.comپارتیشنپارتیشن دوجدارهپارتیشن اداریپارتیشن
 
Anaokulu Danışmanlık

Donanım Danışmanlığı

Uzmanlığımız olan anaokulu mobilyası ve park bahçe ürünlerinin üretiminden aldığımız güçle bugüne kadar birçok saygın kurumun tüm mobilya ve donanım ürünlerini karşılayan firmamız, uzman ekibiyle kazandığı tecrübeyi siz değerli girişimcilerimizle paylaşmaktan mutluluk duymaktadır.

Açmayı planladığınız kurumun gerekli standartlarda olması halinde tamamen boş olarak bize teslim etmeniz yeterli, karşılıklı olarak sizin istekleriniz ve bizim önerilerimizle birlikte gerekli fizibilitenin çıkarılması, malzeme ve ürün listesinin yapılması, gerek duyulmuşsa isteğe bağlı olarak 3D modelleme çizimi ile birlikte sizlere gereken sunum yapılır.

Bu sunum doğrultusunda sizlere sunduğumuz zengin hammadde seçenekleri ile sizde kurumunuzu standart olmayan, seçkin bir konsepte ulaştırabilirsiniz. Ayrıca isteğiniz doğrultusunda kiralık olarak tutulan bir yapının gerekli standartlara ulaştırılması içinde sizlere yardımdan kaçınmıyoruz, kendi bünyemizde mimar kadromuzla sizlere tadilat işlemlerinizde de hizmet vermekteyiz.