+90 (212) 337 3702
info@anaokulukurulumu.com
طراحی سایتطراحی وب سایتarshaweb.comravaghedalat.comپارتیشنپارتیشن دوجدارهپارتیشن اداریپارتیشن
 
kurumsal

Hakkımızda

Şirince Okul Donanımları Şirketi olarak, Milli Eğitim Bakanlığının Programları doğrultusunda, çocuklarınızın gelişimlerine göre, eğitim öğretim ihtiyaçlarının neler olduğunu, fazla masraf yaptırmadan  nasıl karşılanacağı ve  malzeme olarak neye ihtiyacının olduğunu deneyimli ve birikimli   ekibimiz ile birlikte hizmet vermeye  hazırız.

Ekibimiz içerisinde yıllarca devlete hizmet etmiş deneyimli müfettişlerimizden faydalanmak için her zaman Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı olarak, açılmak istenen Özel Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Lise, Sağlık Meslek Liseleri vb. Diğer Meslek Liseleri ile birlikte Meslek Edinme Kurslar, Sürücü Kursları, Etüt Eğitim Merkezi, Özel Yurtlar gibi kurumların açılması, kapatılması, devri, nakli, kurumların dönüştürülmesi, yerleşim plan değişiklikleri ile ilgili konularda Şirince Okul Donanımları Şirketi adına rehberlik hizmeti sunmaya hazırız.

Yukarıda belirtilen hizmetleri belirli bir program dahilinde vermekteyiz. Bu hizmetleri almak isteyenler ancak  Şirince Okul Donanımları Şirketi aracılığıyla  alabilirler. Sadece İstanbul içi değil, İstanbul dışına da hizmet verilmektedir, Bu hizmetleri sunarken, randevu verilmektedir,  hizmeti alacakların çıkarları göz önünde bulundurulmaktadır.

 
neden-biz

Neden Biz

Anaokulu Danışmanlığı hizmetimiz ile bir ebeveyn gibi düşünerek, çocuklarımızın en rahat edecekleri ortamı sağlamayı amaçlayan bir görüş ile yola çıktık. Bu görüşü hayata geçirirken edindiğimiz tüm tecrübelerden, çocuklarımız için açılan anaokullarının da faydalanması için elimizden gelenin en iyisini yaparak görüşümüzü zirveye taşımak için emin adımlarla ilerlemekteyiz.