+90 (212) 337 3702
info@anaokulukurulumu.com

Anaokulu Malzemeleri

طراحی سایتطراحی وب سایتarshaweb.comravaghedalat.comپارتیشنپارتیشن دوجدارهپارتیشن اداریپارتیشن

Anaokulu Malzemeleri

Anaokulu Malzemeleri

Anaokulu açmaya karar verdiniz ve içerisine anaokulu malzemeleri almanız gerekmekte. Öncelikli olarak bir inceleme yapılmalı ve neler alınması gerektiğine karar verilmelidir. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği standartlara da uygun olmalıdır. Anaokulunuzun büyüklüğü de ayrı bir detaydır.

Genel Malzemeler ve Sınıfa Ait Malzemeler

Anaokulu açacağınız zaman içerisinde bulunacak olmazsa olmaz malzemeler vardır.  Öncelikli olarak galoş olması gerekir. Bu sayede dışarıdan gelecek misafirlere karşıda hijyen sağlanmaktadır.  Anaokulunda bulunması gereken olmazsa olmaz malzemeler vardır. Masalar, sandalyeler, kitaplık, öğretmen köşesi, askılıklar, müzik köşesi, mutfak ve mutfak malzemeleri, fen doğa köşesi, sağlık odası, kukla köşesi ve malzemeleri, pano, ayna, Atatürk köşesi, matematik köşesi, eğitici ve öğretici oyuncaklar, yazı tahtası, denge ve tırmanma araçları ve bahçe içerisinde oyun alanı için gerekli olan malzemeler olmazsa olmaz malzemelerden bazılarıdır.
Size okul içerisinde bulunması gereken malzemelerden bahsettik. Şimdi ise bir sınıf içerisinde olması gereken malzemelerden bazılarını söyleyeceğiz. Çocukların boylarına uygun masa, yaşlarına ve boylarına uygun sandalye, oyuncak saat, halıfleks, televizyon ve dvd, oyuncak dolabı ya da kutusu, çocukların yaşlarına uygun eğitici ve öğretici oyuncaklar, tablolar, müzik köşesi, doğa köşesi, kitaplık ve kitaplar, galoş, askılık, perde, ilkyardım dolabı ve öğrenci dolapları bunlardan bazılarıdır.

Anaokulu Malzeme Maliyetleri

Anaokulunda olması gereken malzemeleri en uygun fiyatta bizden temin edebilirsiniz. Anaokulu malzeme maliyetleri düşündüğünüzden daha uygun hale getirmekteyiz. Masalar ve sandalyeler fazla maliyetli olmasa da diğer malzemeler biraz maliyetli olabilir. Kaliteli ve sağlıklı ürünlerimiz ile uzun süre kullanıma dayanıklıdır.
İhtiyacınız olan anaokulu malzemelerine isterseniz tek tek isterseniz de paket halinde satın alabilirsiniz. Paket halinde almanız takdirde size daya uygun fiyatlar sunmaktayız. İnternet sitemizde paketler hakkında bilgi alabilir ve detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.
Anaokulu dediğimiz zaman, içerisinde bulunacak öğrenciler her ailenin göz bebeğidir. Anaokulu malzemeleri satan firmamız, bu detay üzerinde çok çalışmış ve sağlıklı malzemeler ve oyuncaklar satışa sunmuştur. Kaliteli ve sağlıklı ürünlerimizden dilediğinizi alabilir ve uzun süre herhangi bir problem yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz.