+90 (212) 337 3702
info@anaokulukurulumu.com
طراحی سایتطراحی وب سایتarshaweb.comravaghedalat.comپارتیشنپارتیشن دوجدارهپارتیشن اداریپارتیشن
 

Prosedür Danışmanlığı

Uzman ekibimiz tarafından Milli Eğitim Bakanlığından alınacak açılış iznini, gerek yönlendirme yöntemi ile gerek sizin adınıza tüm evrak takip işlemlerinizi yapmaktayız.

 Prosedür Danışmanlığı

Donanım Danışmanlığı

Donanım Danışmanlığı: Uzmanlığımız olan anaokulu mobilyası ve park bahçe ürünlerinin üretiminden aldığımız güçle bugüne kadar birçok saygın kurumun tüm mobilya ve donanım ürünlerini karşılayan firmamız, uzman ekibiyle kazandığı tecrübeyi siz değerli girişimcilerimizle paylaşmaktan mutluluk duymaktadır.

 Donanım Danışmanlığı

Web Siteleri

Ebeveynlerin anaokulunuz hakkında fikir sahibi olabilmelerinin günümüzdeki en kolay yolu olan web sitelerinizi isteğinize en uygun ve en yaratıcı şekilde kullanıma sunuyor ve web dünyasında yer almanızı sağlıyoruz.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Kurumsal kimliğinizi, konseptinize en uygun şekilde tasarlayarak, sihirli dokunuşlarla anaokulunuza hayat veriyor, ebeveynlerin ve çocuklarımızın beğenisini kazanacak nitelikte, kurumunuzun kimliğini oluşturuyoruz.

Broşür Tasarımları

Birbirinden yaratıcı birçok farklı tasarım ile, çocukların ilgisini çekecek ve ebeveynlerin beğenisini kazanacak broşürler tasarlayarak hem iyi bir izlenim bırakmanızı hem de kalitenizi ön plana çıkarmanızı sağlıyoruz.

Kartvizit Tasarımları

Kurumsal kimliğinize en uygun şekilde biçimlendirilerek, yaratıcı tasarımlar ile harmanlayıp ortaya çıkarttığımız kartvizitleriniz, kurumunuzun bilinirliğinin arttırmanın önemli bir parçası olacak.